YouTube Ücretli Mi Olacak?

VoiceSearchgoogle

Ürün geliştiricilerinin Android’in YouTube uygulaması üzerinde yaptıkları incelemelerde ortaya oldukça ilginç sonuçlar çıktı. Ürün geliştiriciler yaptıkları incelemelerden sonra Google’ın yakın bir zamanda bizlerden YouTube üzerinden dinlediğimiz müzikler için para alabileceğini belirtti.

Uygulamanın 5.3 sürümündeki seçeneklerin arasında müziğinizi her yere götürün, kesintisiz müzik ve milyonlarca şarkıda reklam yok seçenekleri bu sonucunda çıkarılması üzerinde oldukça etkili oldu. Bir başka seçenekte yer alan milyonlarca şarkıda reklamın olduğu ibaresi ise ortaya atılan bu iddiları kanıtlar nitelikte oldu.

Google ise konu hakkında yaptığı bir açıklamada böyle bir çalışmalarının olduğunu belirtirken aynı zamanda kullanıcıların YouTube ayrıcalığını yaşamaları için yeni yollar aradıklarını ve ortaklarına ise seçenekler sunduklarını belirtti.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.