Yeni iPhone'ların Rengi Ne Olacak?

VoiceSearchgoogle

Apple’ın kullanıcılar ile buluşturacağı iPhone modelleri hakkında şu ana kadar birçok haber yayınlandı ve birçok haber kullanıcılar ile buluştu. Çıkan haberlerde her ne kadar ürünün piyasaya çıkış tarihi daha fazla konuşulsa da dikkat çeken bir diğer nokta da gelecek olan modellerin renkleriydi.

Apple’ın yeni iPhone modelleri ile birlikte kullanıcıların karşısına siyah ve beyaz renklerin dışında farklı renkle ile kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyordu. Çıkan haberlerde yeni modellerin altın rengi seçeneğine de sahip olacağı yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir fotoğraf ise ürünün rengi hakkında çıkan iddiaları doğrular nitelikte karşımızda yer aldı.

Şu an için fotoğrafta sadece altın rengi seçeneği yer alıyor olsa da gelen yeni haberlere firma demir grisi renk seçeneğini de kullanıcılarına sunacak.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.