Yeni iPhone'larda Yüksek Satış!

VoiceSearchgoogle

Apple’ın yeni iPhone modelleri daha piyasaya çıkmadan ürünler hakkında birçok haber ve ürün geliştiricileri tarafından birçok şikayet dile getirildi. Yeni iPhone’lar hakkında çıkan haberlerin en başında ise firmanın ön siparişlerinin beklenilenin altında olduğu ve stoklarında mevcut olan ürünlerin ise sayısının oldukça az olduğuna dair yapılan haberler oldu. Apple geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile bu iddialara yanıt verdi.

Firma yaptığı açıklamada siparişlerin ve satın alımların oldukça fazla olduğunu ve stoklarında bulunan ürünlerinde hızla tükendiğini ancak yeni ürünlerin üretimine başladıklarını söyledi.

Apple’ın yaptığı açıklamalar ve oldukça yüksek olan satış rakamlarının firma hakkında çıkan iddiaları çürütüyor. Apple’ın satış rakamlarında yaşanacak olan değişimler için biraz daha beklemek gerekecek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.