Yeni iPad'in Tarihi Belli Oldu!

VoiceSearchgoogle

Apple teknoloji dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. firmanın yaptığı ürün tanıtımları, piyasaya sunduğu yeni modeller teknoloji dünyasındaki rekabeti artıran ve sahip olduğu boyutu değiştiren en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Şu an için ise en çok konuşulan şey firmanın tanıtımını yapacağı yeni nesil iPad’lerin tarihi.

Teknoloji piyasasında oldukça büyük bir yere sahip olan Apple’ın yeni nesil iPad’leri 10 Eylül’de iPhone’ununu tanıttıktan sonra tanıtması bekleniyor. Ortaya çıkan söylentilerin temelini ise firmanın 2012 yılında yapmış olduğu etkinlik oluşturuyor. Firma 2012 yılında Eylül ayında iPhone’u kullanıcılar ile buluşturduktan sonra Ekim ayında da yeni iPad’ini kullanıcılara sunmuştu.

Firmanın tanıtacağı yeni nesil iPad’in ekranının film tabanlı dokunmatik bir ekran ile adapte olarak kullanıcıya sunulması bekleniyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.