Yendex'ten Üniversite Adaylarına Özel!

VoiceSearchgoogle

Birçok alanda kullanıcılara hizmet sunan arama motoru Yandex sahip olduğu özelliklere bir yenisini daha ekledi. Daha önce de karşımıza otobüs ve tren gibi toplu taşıma araçlarının saatleri hakkında ki uygulaması ile çıkan Yandex üniversite adaylarına özel geliştirdiği sayfayı ile tercih dönemdeki adayların tercihleri sırasında rahat bir araştırma yapmasını amaçlıyor.

Yandex’in üniversite adayları için özel olarak geliştirdiği uni.yandex.com.tr adresi Türkiye’de yer alan tüm üniversitelerin başarı sırası, puanı, kontenjanları, bölümler gibi birçok özellik ile karşımıza çıkıyor. İsterseniz çeşitli filtreleme seçenekleri ile de özel aramalar yapabilme imkanı da sunuyor.

Ayrıca uni.yandex.com.tr adresinden üniversitelerin ana sayfalarına, bulunduğu şehir hakkında bilgilere, fotoğraflara ve daha birçok ayrıntıya ulaşabiliyorsunuz.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.