Xbox Para Değişimi!

VoiceSearchgoogle

Xbox 360 yaptığı yeni bir güncelleme ile birlikte sisteminde mevcut olan uygulamalara, oyunlara ve diğer bütün programlara kullanıcıların daha rahat erişmelerini sağlıyor. Firma yetkilileri bu konuda daha kolay bir erişim sağlamak için kullandıkları para birimini değiştirdiler.

Geçtiğimiz günlerde yetkililer yaptıkları açıklamalar ile duyurdukları bu yenilik ile kullanıcıların Microsft Points şeklinde yer alan para birimlerinin normal para sistemine dönüştürüleceğini duyurdu. Birçok kullanıcının bu konuda oldukça tedirgin olacağını belirten yetkililer sistem olarak puanların ya mevcut para sistemine denk olarak ya da mevcut olan piyasa değerinden daha fazlasına çevrilerek kullanıcılara yansıtılacağını belirttiler. Yapılacak olan bu dönüştürme sonucunda kullanıcıların puanlarında hiçbir değer kaybı meydana gelmeyecek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.