Xbox One Geldi Ama!

VoiceSearchgoogle

Sony’nin merakla beklenen oyun konsolu PlayStation 4 ilk çıktığı günlerde bazı sorunlar ile karşılaşmış olsa da yine de kullanıcılardan tam not almayı başardı. PS4’ün ardından oyun severlerin merakla bekledikleri Xbox One’da geçtiğimiz günlerde kullanıcılar ile buluştu ve beraberinde bazı sorunları da getirdi.

Piyasaya çıktığı ilk gün kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören oyun konsolu ilk günün ardından kullanıcılar tarafından geri dönüşler almaya başladı. Kullanıcılar firmaya oyun konsolu hakkında yaptıkları şikayetlerde yazılım güncellemesi sırasında hata, bozuk headset'ler ve optik okuyucu gibi sorunlar ile karşılaştıklarını belirttiler. Bazı kullanıcılar ise ürünlerinde çiziklerin olduğunu belirtti.

Firma ise çok geçmeden konu hakkında bir açıklama yaptı ve yaşanan sorunların çok küçük bir kullanıcı kitlesinde meydana geldiğini, onlarında en kısa sürede çözüleceğini belirtti.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.