Woznaik'ten Apple Açıklaması!

VoiceSearchgoogle

Şu an için Samsung günümüzün en büyük akıllı telefon üreticisi olarak karşımızda yer alıyor olsa da elde edilen karlara bakıldığı zaman Apple’ın akıllı telefon pazarında en büyük karı elde ettiği görülüyor.

Apple’ın eş kurucusu Steve Wozniak yaptığı bir açıklamada Apple’ın Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar konusunda büyük bir fırsatı kaçırdığını ve istese ikinci bir piyasa olarak değerlendirilebilecek olan Android telefonlar üretebileceğini belirtti. Açıklamanın devamında kullanıcıların Apple ürünlerini hep tasarımları hem de dayanıklılıkları ile tercih ettiğini belirten Woznaik bu şekilde akıllı telefon piyasasına hakim olabileceklerini ekledi.

Woznaik açıklamasında Apple’ın yeni özellikler ekleme konusunda dikkatli olduğunu ancak Samsung’un kullanıcılarına çok fazla gereksiz işlev sunduğunu belirtti.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.