Windows Phone İçin Yeni YouTube!

VoiceSearchgoogle

Microsoft Windows Phone kullanıcıların en çok şikayet ettikleri konulardan biri olan mobil YouTube uygulaması üzerinde çalışacakları ve mevcut sorunları giderecekleri konusunda yaptığı açıklamanın üzerinden çok fazla bir zaman geçmeden YouTube güncellemesi yayınlayarak sorunları giderdiğini duyurdu.

Firma yetkilileri her ne kadar mevcut sorunların giderildiğini söylese de güncellemede büyük farklılıklar yer almıyor. Aslında hazırlanan uygulama sisteminizde YouTube’un mobil sayfasına giden bir kısayol görevi görüyor.

Ortaya çıkan bu durumun sebebi ise iki firma arasında yaşanan anlaşmazlık. Microsoft’un ilk hazırladığı uygulamanın Google kurallarına uygun olmaması üzerine uygulamanın engellemesi ile başlayan anlaşmazlık bir türlü çözüme kavuşmadı. Geçtiğimiz haftalarda her ne kadar iki firma arasında anlaşma imzalanacağı söylense de anlaşılan bir gelişme olmamış.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.