Windows Phone İçin Instagram!

VoiceSearchgoogle

Windows Phone kullanıcıları sahip oldukları akıllı telefonları için birçok uygulamanın mevcut olmamasından şikayetçiler. Kullanıcıların eksikliğinden şikayetçi oldukları uygulamaların arasında Instagram uygulaması da yer alıyordu ancak kullanıcıların bu sorunu da çözüldü.

Windows Phone platformu için ürettiği üçüncü parti uygulamaları ile kendini tanıtan firma Windows Phone kullanıcıları için çözüm niteliğinde olacak olan bir üçüncü parti uygulaması geliştirdi. Üstelik firma geliştirdiği bu üçüncü parti uygulaması için Instagram’ı satın alan Facebook’tan özel olarak bir de izin aldı. Böylece kullanıcılar Instagram ile rahat bir şekilde bağlantı kurabilecekler.

Firma uygulamanın adını 6tagram olarak düşünüyordu ancak Insta ve Gram kelimelerinin patenti Instagram’da olduğu için firma uygulamasını 6tag olarak kullanıcılar ile buluşturma kararı aldı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.