Uygulamalarınızı Kolayca Bulun!

VoiceSearchgoogle

Aynı anda oldukça fazla uygulamayı tercih eden bazı Android kullanıcıları kullandıkları uygulamaların sembollerinin hangi ekranda yer aldığı konusunda çoğu zaman ikilem yaşıyorlar ve ekranlar arasında sürekli olarak bir geçiş yapmak zorunda kalıyorlar. Bu duruma fark eden uygulama geliştiricileri hemen çalışmalara başladı.

Uygulama geliştiricilerinin Slide Launcher ismi ile kullanıcıların karşısına çıkardıkları program sık kullanılan uygulamaları tek bir ekran üzerinde topluyor ve kullanıcıların uygulamaları rahat bir şekilde görmelerine imkan sunuyor.

Tamamen kişiselleştirilebilen özelliklere sahip olan uygulama ekranın alt tarafında yer alıyor ve yukarı doğru açılan bir pencere şeklinde hizmet veriyor. Aynı zamanda kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı tarzlara da sahip olan uygulama kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gördü.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.