Ubuntu 13.10

VoiceSearchgoogle

Conanical tarafından resmi olarak indirilmeye sunulan Ubuntu’nun en son sürümü olan Ubuntu 13.10 "Saucy Salamander kullanıcıların karşısına oldukça büyük yenilikler ile çıkıyor. Özellikle de işletim sisteminin dahili bölümüde oldukça büyük yenilikler göze çarpıyor.

Samrt Scopes işlevi sayesinde Unity Dash ile kullanıcılar uygulmaaları ve dosyaların yanı sıra web sitelerini de kolay bir şekilde arayabilecekler. Bu sayede kullanıcıların Soundcloud’u aratmak istedikleri müziğin ismini yazmaları yeterli oluyor. Aynı zamanda

Friends Scorpe özelliği ile kullanıcılar soysal ağ hesaplarına kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar ve son güncellemeleri takip edebiliyorlar.

Ubuntu 13.10 başta Linux .çekirdeği olmak üzere yükseltilen diğer özellikleri ile birlikte resmi indirme sayfası üzerinden kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.