Twitter'da Sızıntı İddiaları!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia başta Twitter yetkilileri olmak üzere herkesi meraklandırdı. Ortaya atılan iddia akıllara Twitter’daki verilerimiz güvende mi sorusunu getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’ın veritabanının hacklendiğine dair bir iddia yayınlandı. Kaynağı tam olarak bilinmeyen iddia sonucunda kullanıcılar verilerinin güvende olup olmadığı konusunda oldukça büyük bir endişe yaşadılar. Bu olayın üzerine firma yetkilileri tarafından hemen açıklama yapıldı.

Firma yetkilileri yaptıkları açıklama ortaya atılan iddiaların ardından incelemeler başlattıklarını ancak sistemlerinde böyle bir durumun varlığına dair işaret olmadığını ve kullanıcılarının verilerinin güvende olduğunu belirttiler. Firma yetkilileri yaptıkları açıklamanın devamında ise kullanıcıların bu konuda endişe etmemelerini ve sistemlerinin oldukça güvenli olduğunu belirttiler.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.