The Last of Us: Left Behind Satışta!

VoiceSearchgoogle

Naughty Dog tarafından geliştirilip, Sony Computer Entertainment tarafından yalnızca PlayStation 3 için yayımlanan video oyunu The Last of Us’un yeni paketi Left Behind yayınlandı.

Aksiyon-macera ve hayatta kalma-korku türlerindeki en iyi PlayStation 3 oyunlarından olan The Last of Us, geçen yıl 14 Haziran’da satışa sunulmuştu. Kısa sürede oyun, genel olarak pek çok olumlu eleştiri ile karşılandı ve 2013’ün en çok satan oyunları arasındaki yerini aldı.

Piyasaya sürülmesinden bugüne uzun zaman geçmemiş olsa da bir süredir oyun severler tarafından genişleme paketi merakla bekleniyordu. Left Behind adı verilen ek paket, geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

The Last of Us’un yeni çıkan ek paketi Left Behind, yaklaşık 3 saat süren oynayış süresi ve güçlü hikayesi ile oyun severlerden tam not aldı. Ana hatları ile özetlenir ise; bulaşıcı bir salgın hastalığın insanları zombiye çevirdiğini anlatan bu oyun, yine bizi şaşırtmayarak Amerika Birleşik Devletlerinde geçmekte. Konu ne kadar klasik olursa olsun asıl dikkatleri çeken ayrım, oyunun dramatik bir bakış açısına sahip olması.

İşte bu hikaye etrafında geçen oyuna gelen Left Behind ek paketi, asıl olayın başlamasından önceki zamana flashback yapmakta. Ek pakette, oyunun baş karakterlerinden Ellie ve arkadaşı Riley’in geçmişi anlatılıyor.

Farklı mekan, müzik ve tüm diğer yeni öğeleri ile satışa sunulan The Last of Us Left Behind için belirlenen satış fiyatı ise 34,49 TL.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta