Telefonunuz Ortamın Sesine Göre Çalsın

VoiceSearchgoogle

Android işletim sistemi geliştirdiği uygulama ile hayatımıza kolaylık katmak için geliyor. Android’in Intelligent Ringer adını verdiği bu uygulama sayesinde bulunduğunuz ortamın ses düzeyini algılıyor ve mevcut zil sesi seviyenizi ona göre belirliyor.

Intelligent Ringer ile telefonun ses seviyesini ayarlama sorunu ortadan kalkıyor böylece; çok sesli ortamlarda telefonun sesinin az çıkıp duyulmaması, sessiz ortamlarda çok çıkıp rahatsız etmesi sorunları da Android kullanıcıları için artık yaşanmayacak gibi görünüyor.

Telefonunuzun cebinizde olması ya da kapalı bir yerde olması Intelligent Ringer’in ses seviyesini yanlış algılamasına neden olmuyor. Intelligent Ringer telefonunzun yakınlık sensörü sayesinde onun cebinizde ya da başka bir yerde olup olmadığı denetleyebiliyor.

Ayrıca minumum ses seviyesi, algılama hassasiyeti gibi özellikleri ayarlayıp uygulama üzerinde daha fazla denetime sahip olabilirsiniz.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.