Telefon Rehberindeki Kişileri Unutanlar İçin!

Android telefonlar için geliştirilen bu uygulama telefon rehberindeki kişilerin kim olduğunu unutanları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor.

Android cihazlar için geliştirilen NumberSnap uygulaması ile telefon rehberinizde yer alan kişilerin numaraları ile birlikte onların fotoğraflarını da kaydedebileceksiniz. Böylece rehberinizde yer alan kişileri unutma şansınız olmayacak. NumberSnap uygulamasını farklı kılan ise uygulama çalıştığı zaman kimsenin bunu fark etmemesi. Telefonunuzu numarasını yaması için verdiğiniz kişi numarasını yazmak ile meşgul olurken sesiz bir şekilde çalışan öne kamera kişinin fotoğrafını çekerek numarası ile birlikte kaydediyor.

NumberSnap numarasını aldığınız kişiye poz verdirmeden ve sizi uğraştırmadan bütün bilgileri birleştiriyor. Google Play üzerinden indirebileceğiniz uygulama 1 dolar fiyat etiketine sahip.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.