SuperColor Teknolojisi Geliyor!

VoiceSearchgoogle

Kaliforniya merkezli tanınmış monitör üreticisi ViewSonic, yepyeni bir teknoloji ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar erişilememiş benzersiz bir renk performansı sunan bu teknoloji, SuperColor olarak adlandırılıyor. Söz konusu teknoloji, giriş seviyesinden üst düzey olanlara kadar tüm projeksiyon cihazları için özel olarak üretildi. Yüksek renk kalitesi sunan bu teknoloji, Viewsonic projeksiyon cihazları arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. SuperColor teknolojisinin tüm ViewSonic projeksiyon cihazlarına entegre edildiği, yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

SuperColor adlı bu teknoloji, projeksiyon cihazları için daha kaliteli renkler sunmak amacı ile özel olarak geliştirildi. Bu teknolojide projeksiyon cihazlarının renk çemberleri, dinamik lamba ömürleri ve video işlemcileri gibi bir takım unsurları geliştirilmiş bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre bu yeni teknoloji, standart görüntüleyicilerden daha başarılı bir renk üretimine olanak tanıyor. Dikkat çeken bir başka özellik ise SuperColor adı verilen bu teknolojinin, görüntünün her noktasına hassas bir şekilde renk uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

ViewSonic, bu teknoloji sayesinde renk doygunluğu ve canlılığını yakalamayı hedefliyor. Bu teknoloji, kullanım alanı olarak bir ayrım gözetmemekte. Eğlence, iş veya okul ya da diğerleri… Projeksiyon cihazlarının kullanıldığı her ortamda kullanıcı memnuniyetini yakalamak hedefleniyor. Söz konusu projeksiyon cihazlarının bu teknoloji sayesinde sektörün benzer ürünlerine fark atacağı tahmin ediliyor. Bundan böyle ViewSonic marka cihazların üst düzey renk kalitesi sayesinde daha iyi projeksiyon performansı sunacağı ifade ediliyor.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta