Su Geçirmeyen Mucize Hoparlör!

VoiceSearchgoogle

Braven BRV-1 adlı hoparlör, macer tutkunları için birebir. Mobicom tarafından Türkiye'ye getirilen cihaz, suya dayanıklılık gösteriyor. BRV-1 tamamen doğa koşullarına uygun olarak üretildi. Dolayısıyla bu hoparlör sayesinde havuzda ya da denizde müzik dinleyebilir ve bu sayede müzik zevkinizden mahrum kalmayabilirsiniz.

BRV-1 hoparlör, yüksek ses gücü ve suya dayanıklılık özelliği ile müzik tutkunlarından tam not alıyor. Hatırlanacağı üzere Braven BRV-1 hoparlör, ülkemizde Mayıs ayında satışa sunulmuştu. Cihaz, bu kısa sürede müzik severlerin favorisi olmayı başardı. Tüm zamanların en dayanıklı hoparlörleri arasındaki yerini alan Braven BRV-1, doğanın her yerinde müzik dinlemek amacıyla üretildi.
Hoparlör tasarım itibarıyla dış mekanlar için özel olarak geliştirildi. Dağda veya denizde her ortamda müzik dinlemeye olanak tanıyan bu hoparlörüm su geçirmezliği IPX7 sertifikasıyla da doğrulanmış bulunuyor. Cihazın dış malzemesi ise şok emici bir özellikte ve kalite standartlarında üretildi.

Kablosuz bağlantıya imkan tanıyan BRV-1, bu sayede su içinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Bağlantı ise Bluetooth ile yapılmakta. Cihaz, bir hoparlörden beklenenin üzerinde bazı özellikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin speakerphone özelliği, telefon görüşmelerine olanak tanıyan harika bir teknoloji. Cihaz, 12 saate kadar dayanabilen 5200 mAh çok güçlü pili ile de dikkatleri üzerine topluyor. Hoparlör, tüm bunlara ek olarak şarj problemleri için muhteşem bir çözüm sunmakta. BRV-1, tablet ve cep telefonu gibi cihazları şarj edebilme gibi kurtarıcı mahiyette bir özelliğe de sahip.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta