Sony'den Müjde!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir rapor Sony’nin yeni yıl ile birlikte kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapacağı bilgisini veriyor. Raporda yer alan bilgiler ışığında Sony 2014 yılı itibari ile kullanıcıların karşısına Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çıkmak için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bir raporda Sony’nin Aralık ayı itibari ile Android 4.3 güncellemesi alacak modelleri ile Android 4.4 güncellemesi alacak modelleri yayınlanmış ancak kesin bir tarih açıklanmamıştı. Son gelen bilgilere göre Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia SP, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 kullanıcıları sahip oldukları cihazları Android 4.3 işletim sistemine yükseltebilecek. Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 kullanıcıları ise Android 4.4 KitKat güncellemesini alabilecek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.