Sisteminizdeki Programları Denetleyin!

VoiceSearchgoogle

Should I Remove It? bilgisayarınızda mevcut bulunan programlardan hangilerinin sizin için gerekli olup hangilerinin gerekli olmadığına karar veriyor. Sisteminizden kaldırmak istediğiniz programların diğer kullanıcıların ne kadar tarafından kaldırıldığını ve hangi amaç ile kaldırıldığını sizlere gösteriyor.

Windows XP, Vista, 7 ve 8 için geliştirilen programı yükledikten sonra birkaç dakika içinde sisteminizi tarıyor ve karşınıza bir liste çıkarıyor. Çıkan listede en çok kaldırılan programlardan en az kaldırılana doğru bir sıralama karşınızda yer alıyor. Uygulamayı kaldırmadan önce Whats is it? butonuna tıklayarak da o programın hangi neden ile kaldırıldığını da görebilirsiniz.

Ücretsiz ulaşabileceğiniz programın oluşturduğu liste aynı zamanda hangi programın ne kadar bellek ve işlemci kullandığı gibi birçok veriyi de sizlere sunacak.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.