Samsung'dan İlginç Tablet!

VoiceSearchgoogle

Teknoloji devi Samsung şu an üzerinde çalıştığı bir proje ile birbirine rakip olan iki büyük işletim sistemini bir arada kullanarak kullanıcıların karşısına oldukça farklı bir tablet sunmayı amaçlıyor. Ancak firma yetkilileri tarafından konu hakkında şu ana kadar bir açıklama yapılmamış olması büyük ses getirmesi planlanan ürünün üretiminin firma için hiç de iyi sonuçlanmayacağını gösteriyor gibi.

Firmanın üzerinde çalıştığı model olan Ativ Q modelinde Google’ın işletim sistemi olan Android’i ve Microsoft’un işletim sistemi olan Windows 8’i bir araya getirmeyi amaçlıyor. Ürün her ne kadar piyasaya çıkmamış olsa bile firmanın yaptığı bu çalışma bile çok konuşulacak gibi görünüyor.

13.3 inçlik bir ekran ile tasarlanan modelin halen üretilmemiş olmasında ki en büyük neden olarak şu an için patent sorunları gösteriliyor. Şu an için firma tarafından bir açıklama yapılmadığı için ürün için biraz daha beklememiz gerekecek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.