Samsung'dan Geniş Renk Yelpazesi!

VoiceSearchgoogle

Samsung kullanıcıları kendine hayran bırakmaya devam ediyor. En son piyasaya sunduğu Galaxy serisi ile oldukça fazla dikkat çeken firma, seriye eklediği yeni modeller ile kullanıcıların beklentilerini her seferinde bir üste taşımaya devam ediyor.

Firma genç kullanıcıların farklı ve canlı renklere karşı olan ilgileri ve bu konuda sürekli olarak firmaya baskı yapmaları sonucunda firma bu konuda çalışmalara başladı. Genç kitlenin yoğun istekleri sonucunda firma piyasaya sunacağı yeni Galaxy modellerinde daha fazla renk seçeneği sunacak.

Yeni Galaxy S4'te Blue Arctic, Purple Mirage, Red Aurora, Brown Autumn ve pink Twilight olmak üzere 5 farklı renk seçeneği sunuyor. Ancak firma şu an için bu renk seçeneklerinin ne zaman piyasaya sunulacağı ya da hangi pazarlarda Galaxy S4'lerin bu renk seçenekleri ile yer alacağı hakkında bir açıklama yapmadı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.