Samsung, Durmayacak Gibi Görünüyor!

VoiceSearchgoogle

Koreli şirket, daha Galaxy S6 ve S6 Edge amiral modellerini tanıtmadan, Galaxy S7 ve Note 5 hakkında bazı söylentilerle beraber, ilk bilgilerde ulaştı.

Koreli akıllı telefon devi Samsung, Galaxy Note Edge modelinde ilk olarak kullandığı kavisli yan ekran ile büyük bir başarı yakaladı. Bu başarıyı, Galaxy S6 Edge’de de sürdüren şirket, olumlu sonuçlar almaya devam edecek gibi görünüyor. Bu başarı devam ederse, Samsung önümüzdeki dönemlerde çıkartacağı diğer akıllı telefonlarında da sıklıkla kullanacak gibi görünüyor.

Gün içerisinde ETNews’te rastlanan bir habere göre, Samsung şirketi önümüzde çıkartacağı Galaxy S7 ve Note 4 modellerinde de kavisli ekran geleneğini sürdürecek. Genellikle alternatif olarak karşımıza çıkan kavisli ekranlı modellerin yerine, direk olarak amiral gemilerine bu özelliği koyacak.

Ayrıca farklı bir söylentiye göre, Samsung orta segmentteki modellerinde de kavisli ekranı kullanmayı planlıyor. Bunun sebebi ise, uygun fiyata kavisli ekrana sahip olmak isteyen kullanıcılara olanak sunmak olabilecek. Hatta,  Galaxy S6 Mini ve Galaxy S6 Edge Mini modellerinde bile bu özellik karşımıza çıkabilir.

HAKKINDA Samet