Pirate Bay'dan 10 Yıl!

VoiceSearchgoogle

Torrent paylaşım sitesi olarak adını duyuran The Pirate Bay yaptığı paylaşımlardan dolayı şu ana kadar birçok yasa ile sorun yaşadı ve mahkemelik oldu ancak bütün bu yaşadığı aksiliklere rağmen internet sitesi halen ayakta kalmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde The Pirate Bay internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile 10. Yılını kutladı. İnternet sitesi üzerinden yayınladıkları yazıda birçok baskı ve saldırıya kaldıklarını belirten site aynı zamanda bütün bu yaşadıklarının kendileri için eğlenceli olduğunu ve 10. Yıllarına gelmeyi başardıklarını belirtti.

Açıklamanın devamında oldukça ilginç bir itirafta bulunan site yetkilileri kendilerinin şu an bulundukları yere gelmeyi hedeflemediklerini, erken bir dönemde pes edeceklerini düşündüklerini söyledi.

Site şu an torrentleri engelleyen servis sağlayıcılarından kurtulmanız için yeni bir web sitesi tarayıcısı üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.