Parlak Web Siteleri İçin Çözüm!

VoiceSearchgoogle

Chrome geliştirdiği bir eklenti ile karanlık ortamlarda ya da oldukça ışıklı alanlarda bilgisayar ekranlarından yazı okumakta zorlanan kullanıcılarına bir çözüm sundu. Chrome’un sunduğu elenti ile artık karanlık ortamlarda metinleri okumak daha kolay olacak.

Eklentiden önce ekran parlaklığı ayarları ile oynayan kullanıcılar bunun yapmak yerine eklenti sayesinde daha kolay bir çözüme kavuşacaklar. Hacker Vision adı ile kullanıcıların karşısına çıkan eklenti bilgisayarınızda yer alan parlak renkleri koyu renklere dönüştürüyor.

Gece saatlerinde metinleri okumakta zorlandığınız sitelerin arka planlarını siyaha ve metinleri de beyaza dönüştürebileceğiniz eklenti sayesinde rahat bir okuma elde edeceksiniz. Eklentiyi zaman aralıkları ile çalıştırabileceğiniz gibi isterseniz de belirli siteler üzerinde çalışabilir hale getirebilirsiniz.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.