Panasonic'ten Dev Tablet

VoiceSearchgoogle

Gelişen teknoloji ile birlikte çoğu ürünün boyutu küçülürken çoğu ürünün boyutu da büyüyor. Buna son örnek Panasonic’in prototipini tanıttığı dev tableti.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir fuarda 20 inç ekrana sahip tabletini tanıtan Panasonic üzerinde çalıştıkları tablet hakkında açıklamada bulundu. Tabletin en çok konuşulan özelliği ekran boyutunun bu kadar büyük olmasına rağmen tasarım olarak çok ince olması bekleniyor. Yapılan açıklamalarda şu an için tabletin 3.840 x 2.160 piksel çözünürlük ile üretmeyi düşündüklerini ancak 3.840 x 2.560 piksel çözünürlükle de piyasaya sunulabileceğini belirtti.

Windows 8 işletim sistemine sahip olacak tabletin hem tasarımı ile hem de boyutu ile diğer tabletler arasında fark yaratacağı konuşuluyor. Firma tarafından bu süper boyutta ki tabletin fiyat etiketi hakkında bir açıklama yapılmadı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.