Nokia'dan Yeni Uygulamalar!

VoiceSearchgoogle

Windows Phone birçok kullanıcıya ulaşmış olsa da Android ve iOS’un gerisinde kalarak istediği başarıyı elde edemedi. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise kullanıcılara sundukları uygulamaların kısıtlı olması.

Firma yetkilileri var olan bu uygulama eksiği sorunun üzerine yoğunlaşmış durumdalar ve kısa bir süre içinde bu açığın ortadan kaldırılacağını belirttiler. Firma yetkilileri yaptıkları açıklamada bu uygulama eksiğinin giderilmesinde ilk adım olarak da Instagram üzerinde çalıştıklarını belirtti. Instagram için yaptıkları çalışmalarda Facebook’tan destek aldıklarını belirten yetkililer ayrıca Vine üzerinde de çalıştıklarını söylediler.

Firma yetkilileri iki uygulamanın da piyasaya çıkış tarihleri hakkında kesin bir bilgi vermediler ancak Vine’nın bu yılsonlarında kullanıcılara sunulmasını planladıklarını açıkladılar.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.