Nokia'dan Büyük Atak!

VoiceSearchgoogle

Birçok internet sitesinde yer alan haberlere göre bizleri yakın bir gelecekte Nokia tarafından çıkarılacak olan Windows 8 işletim sistemine sahip tablet bekliyor olacak. Çıkan haberler hakkında firma tarafından bir açıklama yapılmamıştı ancak geçtiğimiz günlerde çıkan yeni bir haber ürünü doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni bir habere göre Nokia’nın tabletlerinin piyasaya çıkmasına çok az bir zaman kaldığı bilgileri yer alıyor. Haberde Nokia’nın Windows 8 işletim sistemine sahip olan modellerini 26 Eylül’de yapacağı büyük bir etkinlik ile kullanıcılara tanıtacağı yer alıyor. Haberin devamında ise firmanın Eylül ayındaki etkinlik ile yeterli kalmayacağı ve Kasım ayında da hakkında çok konuşulan phabletini de kullanıcılar ile buluşturacağı yer alıyor.

Nokia hakkında çıkan bir diğer habere göre ise firma Lumia serisine ekleyeceği yeni bir model ile kullanıcıların çift SIM kartlı telefonlar ile buluşturacak.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.