Nokia Microsoft Birlikteliği!

VoiceSearchgoogle

Nokia’nın Lumia serisinin yeni modelinin çıkmasına az bir zaman kalmasına rağmen çıkan son söylentiler yeni gelecek olan modellerin Microsoft ile daha bağlantılı olacağını gösteriyor.

Nokia Lumia 925’in piyasaya çıkmasına yakın bir zamanda çıkan söylentiler kullanıcıların oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Çıkan söylentilere göre firma Microsoft ile daha sıkı ilişkiler kurmak için aralarında ki anlaşmayı daha sıkı bir hale getirmeye karar verdi.

Nokia yöneticisi yaptığı açıklamada şu ana kadar yaptıklarından daha farklı bir proje üzerinde çalıştıklarını ve bu proje kapsamında Microsoft ile anlaştıklarını söyledi. Üzerinde çalıştıkları porjenin tanıtımını yakın zamanda yapacaklarını belirtti.

İki firma yetkilileri de çalıştıkları proje hakkında açıklamada bulunmazken yeni bir yazılım üzerinde çalıştıkları düşünülüyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.