Microsoft'tan Büyük Çalışma!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz ayın en çok konuşulan konularından biri olan Google’ın akıllı gözlükleri Google Glass hakkında birçok haber çıktı ve birçok firmanın bu konu hakkında çalışmalarına başladığına dair haberler yapıldı. Geçtiğimiz günlerde gelen haberlere göre akıllı gözlük alanında çalışmalara başlayacak olan firmalara bir yenisi daha ekleniyor.

Wall Street Journal’da yer alan haberlere göre Microsoft çok yakında kullanıcıların karşısına bir akıllı gözlük projesi ile çıkmak için hazırlanıyor. Firmaya çok yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Microsoft şu an için kendi modelinin prototipini üretmiş bulunuyor. Uygulanan testlerin birçoğunda başarılı olan cihazın yanı sıra firma şu an için bir de akıllı saat üzerinde çalışmalarda bulunuyor.

Şu an için firma yetkililerinde konu hakkında bir açıklama gelmese de yakın bir zamanda ürünün tanıtımının yapılması bekleniyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.