Microsoft Xbox İçin Özür Diledi!

VoiceSearchgoogle

Microsoft oyun konsolu Xbox’ın yeni modeli üzerine çalışmalarını sürdürürken, internet üzerinde başarılı konsol şimdiden konuşulmaya başlandı. İnternet üzerinde yer alan haberlerden bazılarına göre Microsoft’un bu oyun konsolunun internete bağlı çalışacağına dair bilgiler yer alıyor. Hatta bazı haberlere göre konsol internete bağlanmadan oyun oynanamayacağına dair bilgiler yer alıyor. Herkesin internet bağlantı hızı ve kalitesi aynı olamayacağı için oyun severler bu durumdan şikâyetçi gibi görünüyorlar.

Twitter üzerinde konsol hakkında tartışmalar dönerken; Microsoft’un kreatif yönetmeninin bir oyun severe kalitesiz internet bağlantısı olan bir yerde yaşaması gerektiğini söylemesi üzerine tartışmanın boyutu değişmişti.

Gelen tepkiler üzerine Microsoft çalışanın firmanın resmi sözcüsü olmadığını ve düşüncelerinin firmanın düşüncelerini yansıtmadığını söyleyerek oyun severlerden özür diledi.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.