Mercury Android'de!

VoiceSearchgoogle

iPhone ve iPad kullanıcılarının ürünlerinde Safari’den sonra en çok tercih ettikleri web tarayıcılarının başında gelen Mercury geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile Andorid kullanıcılarını da sevindirdi.

Mercury yayınladığı bir rapor ile Dropbox, Translate, Adblock, Wi-Fi File Transfer, okumaya yardımcı Reader özellikleri ile birlikte web tarayıcısının Android kullanıcılarına da hizmet vereceğini açıkladı. Tarayıcının en kullanışlı özelliği ise sekmeler arasında iki parmak ile geçişin yapılabiliyor olması.

Birçok dikkat çekici özellik ile kullanıcıların karşısına çıkan tarayıcının en beğenilen özeliklerinin arasında gündüz-gece modu ile yaptığı parlaklık ayarı yer alıyor. Parolaların güvenliği için gizli gezinme modunun da yer aldığı tarayıcı Google Play üzerinden kullanıcıların indirmesi için hazır durumda.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.