MagicOn Ayane, Çift SIM Kart ve Projektör Özellikleriyle Geliyor!

VoiceSearchgoogle

Samsung MagicON Ayane, dahili projektör ile geliyor. Böylelikle dahili projektöre sahip akıllı telefonlar kervanına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Samsung MagicON Ayane, bugünlerde tüketicinin karşısına çıkma hazırlanırken, tüketicilere önceki projektörlü telefonlar olan Galaxy Beam ve Alcatel One Touch Hero’yu hatırlattı.

MagicON Ayane’in tek büyük özelliği projektöre sahip olması değil. Aynı anda çift SIM kartı kullanılabilen akıllı telefon, çift SIM kart desteğine sahip olmasıyla da tüketiciler için ekstra bir tercih sebebi. Bu akıllı telefon kullanıcılara siyah ve gri olarak iki farklı renk seçeneği sunuyor. 800x480 piksel çözünürlüğünde 4 inç bir ekrana sahip olan MagicON Ayane akıllı telefon, microSD ile hafıza artırmaya da olanak tanıyor. Cihaz dört çekirdekli bir işlemciye, 1 GB RAM’e ve 4 GB dahili depolama alanına sahip. Wi-Fi bağlantı desteği sunan MagicON Ayane, Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışmakta.

Cihaz, ön ve arka kmeraya da sahip. Ön kamera 0,3 megapiksel bir çözünürlük sunarken, arka kamera ise 5 megapiksel çözünürlük ile akıllı telefon kameraları bazında ortalama bir değer taşıyor. Bu yeni akıllı telefonun en çok dikkat çeken özelliği ise hiç kuşkusuz pico projektör teknolojisi. 640x480 piksel çözünürlük sunan projektör, 42 inç büyüklüğünde görüntü yansıtma kapasitesine sahip. Tripod veya oyun kumandasıyla da kullanılabilen MagicON Ayane, gücünü 2000 mAh bataryasından alıyor.

Telefonla birlikte bir takım aksesuarların da satışa sunulması bekleniyor. Fakat piyasaya çıkış tarihi hakkında şu an için hiçbir duyum bulunmamakta. Satış ile ilgili bilinen tek husus ise bu akıllı telefona sahip olmak isteyenlerin 499 doları gözden çıkarması gerektiği…

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta