Lenovo Z6 Pro Görücüye Çıktı

VoiceSearchgoogle

Bilgisayar piyasasında sözü geçen bir marka olarak bilinen Lenovo, telefon sektöründe de oldukça etkili mobil telefonlarıyla ilgi çekiyor. Son olarak ilgi çeken modeli olan Lenovo Z6 Pro’yu tanıtan bu marka; dikkatleri üzerine fazlasıyla çekti. En fazla dikkat çeken özelliği olarak ise 100 megapiksel kameraya sahip olması olarak ifade ediliyor.

Lenovo Z6 Pro adlı telefon birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Tüm özelliklerine göre ağır basan en önemli detay olarak ise kamerası ön planda kendini gösteriyor. 29 Nisan gününden itibaren piyasada görülecek olan Lenovo Z6 Pro adlı telefon; aynı zamanda da bataryasıyla da ilgi çeken bir amiral gemisi olarak adlandırılıyor. 4000 mAH bataryaya sahip olarak ilgi çeken bu mobil cihaz; bir günlük yeterli olacak enerjiyi içerisinde barındırabiliyor. Lenovo Z6 Pro adlı telefon modeli farklı farklı model seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Başlangıç modelinin ise 6 GB RAM ve 128 GB hafıza seçenekleriyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Lenovo Z6 Pro telefonun ekran tasarımları da oldukça fazla beğeni toplayan bir yapıda yer alıyor. Bu telefonda Lenovo firmasının standart ekran kalitesini içermeyen modellere yer verdiği de gözlemlenebiliyor.

Bu telefonun en fazla ilgi çeken kısımlar kameralar olarak görülebiliyor. Bu telefon modelinin 48 megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamerasının içerisinde 16 megapiksellik geniş kamerası da dahil oluyor. Aynı zamanda da 2 megapiksellik çözünürlüğe sahip ToF sensörünün bulunması da bu telefonun olabildiğince net çekimler yapabildiğini gösteriyor. Tüm bu kameralarla beraber 100 megapiksellik kameranın çekebileceği resimleri ortaya koyabilen Lenovo Z6 Pro; mobil cihazların kameralarını bambaşka bir konuma taşıyacak türdeki bir teknolojiyi içerisinde barındıracağını şimdiden hissettirmiş gibi de görünüyor.

 

HAKKINDA Admin

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.