Kaybolan Ürün Anahtarlarına Çözüm!

VoiceSearchgoogle

Bazı yazılımlar güncelleme sırasında bazen de kullanım sırasında sizlerden ürün anahtarını isteyebiliyor ancak bazı kullanıcılar ürün anahtarlarını kaybedebiliyorlar. Ürün anahtarının kaybedilmesi durumda ise kullanıcılar beklemedikleri birçok sorun ile karşı karşıya kalıyorlar. Ancak birçok kullanıcının yaşadığı bu sorun bir ürün geliştiricisi tarafından çözüme kavuşturuldu.

Magical Jelly Bean Keyfinder ismi ile kullanıcıların karşısında ki yerini alan yazılımı sisteminize kurduktan sonra Kayıt Defteri’nin içinde yer alan ürünlerin arasında sizlere istediğiniz yazılıma ait ürün anahtarını bulmanıza izin veriyor.

25 dolar gibi bir fiyat etiketi ile kullanıcıların karşısına çıkan ürün 4.500 yazılımı destekliyor bedava sürümünde ise bu sayı 300’e kadar düşüyor. Tabi ürünün sadece yasal ürünleri desteklediğini unutmamak gerekiyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.