Kablosuzda Yeni Dönem!

Bugünden itibaren artık kablosuz internetiniz ile gerçekleştireceğiniz veri aktarımız artık daha hızlı bir hale geliyor. Bugün Wi-Fi Alliance’nin duyurusunu yaptığı işelm kullanıcıların oldukça dikkatini çekecek.

2005Wi-Fi Alliance 801.11 uyumlu cihazlar için sertifika vermeye başlayacak. Verilecek olan bu sertifika ile birlikte kablosuz veri aktarımı saniyede 1 GB’a çıkacak.

Geçtiğimiz aylarda resmi olmasa da internet üzerinde yer alan haberlerden elde edilen bilgilere göre bu yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan internet teknolojisinin gerçekleştirileceği duyurlmuş ancak çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmemişti. İlk olarak çalışmaların Mayıs 2012’de başladığı teknoloji tam anlamıyla bir sonuca ulaşamamıştı.

Bugünden itibaren kullanılmaya başlayacak olan teknolojinin kullanılmak istenen firmalar tarafından belirli testlerden sonra kullanılabileceğini açıladı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.