JBL, Farklı Kulaklık Modelleri ile Geliyor!

VoiceSearchgoogle

ABD merkezli audio elektronik şirketi JBL, yeni kulaklık modelleriyle geliyor. Şirket, Synchros serisine kazandırdığı yeni modelleri gün ışığına çıkardı. Bu yeni kulaklıklar kulakiçi ve kafaüstü olmak üzere iki farklı forma sahip. Yeni kulaklıklardan E50BT, E40BT ve E30 kafaüstü iken E10 modeli ise kulaiçi olarak karşımıza çıkıyor. Müzik severlerin yakından tanıdığı E50BT kulaklık, şimdiden serinin en üstün modeli olarak nitelendiriliyor. Cihaz, 50 mm sürücü ve PureBass teknolojisiyle dikkatleri üzerine topluyor.

Üretilen yeni kulaklıklar, diğer mobil cihazlarla da bağlantı kurabiliyor. 10 Hz-24 kHz frekans tepki aralığına sahip olan kulaklık, Bluetooth yardımı ile bağlantısını gerçekleştiriyor. Şarj edilebilen pillere sahip olan kulaklık, 18 saate kadar kullanıma olanak tanıyor. Integrated ShareMe teknolojisi ise diğer kulaklıklarla müzik alışverişini mümkün kılan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Bir diğer model olan Synchros E40BT ise yine aynı şekilde Bleutooth teknolojisine sahip. Bu modelde bulunan diğer özellikler ise 40 mm sürücü ve PureBass teknolojisi olarak sıralanıyor. Bu cihaz ise yaklaşık olarak 16 saatlik bir kullanımı vadediyor.

Yeni çıkan kafaüstü kulaklıkların sonuncusu ve en düşük modeli ise Synchros E30 olarak karşımıza çıkıyor. Bu cihazda diğer kulaklıkların aksine Bluetooth ve Integrated ShareMe fonksiyonu bulunmuyor. Kulaklık 30 mm sürücü ve JBL PureBass ile geliyor.
Tanıtılan kulaklıklar arasında tek kulakiçi model olan Synchros E10 ise hafif ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanıcısına kaliteli bir bas deneyimi vadeden E10, PureBass ve Signature Sound teknolojisi ile birlikte geliyor. Tüm bu kulaklıklar ve daha fazlası JBL’nin sitesinde yer almakta.

HAKKINDA Emir

1993 yılında Şişli’de doğdu. 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümüne girdi. Bir sonraki yıl aynı üniversitede Görsel İletişim Tasarımı bölümünde Çift Anadal Programı’na başladı. Günümüzde ise bir yandan lisans eğitimine devam ederken diğer taraftan web içerik editörlüğü yapmakta