iOS ve Android İçin Microsoft Office

VoiceSearchgoogle

iOS ve Android kullanıcıları için birçok program mevcuttur. Ama şu ana kadar iOS ve Android kullanıcıları için Microsoft tarafından Office programları geliştirilmedi. Belki de Office programlarının olmaması iOS ve Android kullanıcılarının eksikliğini hissettiği tek şeydir.

İnternet üzerinde dolaşan söylentiler Microsoft Office programı bekleyen iOS ve Android kullanıcılarını sevindirecek gibi görünüyor. İnternette çıkan haberlere göre Microsoft iOS ve Andorid cihazlar üzerinde son derece başarılı bir Office programı üzerinde çalışıyor.

Microsoft’un üzerinde çalıştığı Office programlarının Nisan 2013’te çıkacağı konuşuluyordu. Firma yetkililerin yaptığı resmi olmayan açıklamaya göre; çalışmaların daha bitmediği ve geliştirmeler yapıldığı bu yüzden de beklenen Office programlarının Ekim 2014’te çıkacağı açıklaması yapıldı.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.