İnternette Dolaşırken Para Kazanın!

VoiceSearchgoogle

Artık internette sörf yaparken para kazanmanız mümkün. Yeni geliştirilen web tarayıcısı Perk ile internette dolaşırken bir yandan da para kazanabileceksiniz.

Perk günümüzde oldukça yaygın halde kullanılan Google Chrome’un teknolojisini kullanıyor. Bu da Perk’in hızlı ve güvenilir olmasını sağlıyor. Perk geliştirdiği bir puanlama sistemi ile siz internette dolaştıkça puan kazanmanızı, bu puanlarınızı da para dönüştürmenizi sağlayacak bir web tarayıcı hizmeti sunuyor.

Yeni bir uygulama gibi görünse de bu yöntem daha önce Bing ve Chrome tarafından kullanılmış ancak hedefledikleri kullanıcı kitlesine ulaşamadığı için sonlandırılmıştı. Uzun süredir kullandıkları web tarayıcından vazgeçmek istemeyenler ise Chorme Web Stor’da bulunan Perk Life’ı kullanarak hem puan biriktirebilirler hem de mevcut tarayıcılarını kullanmaya devam edbilirler.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.