İntel'den Merrifield

İntel mobil cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanan Merrifield işlemcisinin ve telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Ancak ürünün çıkış tarihi merakla bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı.

Firmanın satış bölümünün yöneticisi olan Tom Killroy’un yaptığı ürün tanıtımında ürünün kullanılacağı telefonların çıkış tarihi olarak 2014 yılının ilk günleri gösterildi.

Tanıtımı yapılan Merrifield’in yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sunması bekleniyor. Tamamen yenilenmiş atom mimarisine dayanan ürünün kullanılacağı telefonlar hakkında kesin bir bilgi yer almamasına rağmen şu an için 4 inçlik ekran boyutuna sahip olacak bir cihaz olduğu düşünülüyor.

Merrifield’in dikkat çeken bir diğer özelliği ise şu an için tam ayrıntıları bilinmiyor olsa da ürünün kullanıldığı telefonlarda yüksek güvenlik özelliği sunuyor olması oldukça dikkat çekiyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.