Intel'den Haswell İşlemcilerine Düzenleme!

VoiceSearchgoogle

Yaptığı açıklamaya göre tanıtımını henüz gerçekleştirdiği 4’üncü nesil Haswel işlemcilerini elden geçirmeyi planlayan Intel böyle bir girişimde bulunmalarının nedeni olarak işlemcilerini kusursuzlaştırmak adına çalıştıklarını gösterdi.

Tanıtımını yeni gerçekleştirdiği işlemcileri üzerinde tekrardan çalışmalara yapmaya karar veren Intel’in aldığı bu kararın arkasında firmanın fansız bir Haswell peşinde olduğuna dair çıkan haberler gösteriliyor.

Önümüzdeki dönemlerde birçok yeniliğe gidecek olan firmanın bu çalışmaları sonucunda ortaya daha düşük güç tüketimine sahip fansız tasarımlar çıkma ihtimali yüksek. Firmanın yaptığı bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünleri daha ince ve daha hafif diz üstü bilgisayarlar başta olmak üzere birçok tablet ve cihazda kullanması bekleniyor. Aynı zamanda ortaya çıkan ürünler sahip oldukları düşük güç tüketimi ile cihazın pil ömrünü de uzatıyorlar.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.