Huawei Geri Adım Attı!

VoiceSearchgoogle

Huawei yetkilileri daha önce yaptıkları açıklamalarda kullanıcıların karşısına çift işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefon ile çıkacaklarını, bu işletim sistemlerinden birinin Android diğerinin ise Windows Phone olacağını duyurmuşlardı. Ancak şirket tarafından yapılan yeni açıklamalar önceki açıklamayı yalanlar nitelikte.

Şirket şu an için yaptığı açıklamada iki işletim sistemli bir telefondan bahsetmiyor. Yollarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirten şirket her zaman olduğu gibi kullanıcıların karşısında Android işletim sistemli telefonlar ile yer alacaklarını ve Microsoft ile olan işbirliklerinin de devam edeceğini belirtti.

Yapılan açıklamalar firmanın iki işletim sistemli akılı cep üretimini bir süre daha rafa kaldırdığını gösteriyor. Alınan bu kararın nedeni hakkında ise şu için bir açıklama gelmedi.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.