HTC'den Küçük Cihaz!

VoiceSearchgoogle

HTC kullanıcılara sunduğu yeni modeli ile oldukça dikkat çekiyor. Firmanın yardımcı telefon olarak nitelendirdiği telefonu kısa zamanda ilgi odağı olmayı başardı.

Firmanın HTC+adı ile kullanıcılara sunduğu Butterfly modeli için yardımcı ev telefonu olarak konumlandırılan cihazı daha piyasaya çıktığı ilk anlardan itibaren hem sahip olduğu özellikleri ile hem de ismi ile dikkat çekmeyi başardı. İsmi nedeniyle model HTC One Mini ile oldukça karıştırılıyor.

Model başlı başına bir ev telefonu olarak geliştirildi. HTC Butterfly sahiperinin hem evde akıllı telefonlarını rahat bir şekilde kullanmaları için hem de ev telefonu sahibi olmaları için üretilen model minik bir LCD ekran ve tuşlardan oluşuyor.

Temel olarak Bluetooth üzeride akıllı telefonu kontrol edebilme işlevi sunan cihaz İngiltere’de 55 Pound fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.