HTC'de Mor Renk Sorunu!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan güncelleme ile birlikte ortaya çıkan ve ilk başlarda HTC’nin kabul etmediği ancak daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından sorunun bildirilmesi üzerine firmanın da kabul ederek çalışmalara başladığı mor renk sorunu halen giderilemedi.

Bazı HTC One kullanıcılarının yaşadığı ve bazı kamera fonksiyonların tam olarak çalışmamasına neden olan sorun özellikle de düşük ışığın olduğu zamanlarda ortaya çıkıyor. firma yetkilileri konu hakkında daha önce yaptıkları açıklamada sorunun yen güncelleme ile birlikte çözüleceğini belirtmişler ancak yayınlanan güncelleme ile birlikte sorun çözüme kavuşmadığı gibi daha geniş bir kullanıcı kitlesini de etkileme başladı.

Şu an için donanımsal olduğu iddia edilen sorunun ne zaman ve ne şekilde çözüleceğini kullanıcılar büyük bir merak ile bekliyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.