Hesaplarınızı Kolayca Silin

VoiceSearchgoogle

Birçok kullanıcı internet üzerinde yeni hesaplar açarken bazı kullanıcılar ise internet üzerinde mevcut olan hesaplarını kapatıyorlar ancak siteler üzerinde yeni hesap oluşturmak kadar mevcut hesapları da kapatmak bir hayli zor oluyor. Kullanıcıların mevcut hesaplarını kapatırken yaşadıkları sorun üzerinde hesaplarınızı kolay bir şekilde kapatmanızı sağlayan bir internet sitesi geliştirildi.

Justdelete.me ismi ile kullanıcıların karşısına çıkan internet sitesi bütün siteler üzerinde yer alan hesaplarınızı silmenizde sizlere yardımcı oluyor. Site üzerinde kendinize bir hesap oluşturduktan sonra adınızın geçtiği sitelerdeki hesaplarınızı silebiliyorsunuz.

Ancak site bütün hesapları silme garantisi vermiyor. Kolay, zor ve imkansız başlıkları altında yer alan sitelerden imkansız başlığı altındaki sitelerde mevcut hesapların silinmesi bir hayli zor oluyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.