Hangi Sitede Ne Kadar Kaldınız?

VoiceSearchgoogle

Kullanıcılarına sunduğu eklentiler ile onların hayatlarını kolaylaştıran ve her seferinde dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Chrome oldukça dikkat çekecek olan yeni bir eklenti ile geliyor.

TimeStat ismi ile kullanıcıların karşısında yer alan eklenti ile kullanıcılar internet üzerinde geçirdikleri süreyi denetleyebiliyorlar. Eklenti yüklendikten sonra kullanıcıların hangi sitelerde ne kadar süre kaldığını ve hangi siteler daha çok tercih ettiği gibi sayısal verileri kayıt altına alıyor ve kullanıcılara sunuyor. Üstelik eklenti sadece kullanıcıların neler yaptıklarını denetlemek ile kalmıyor aynı zamanda kullanıcıların yapacağı ayarlar ile de onu bir sitede geçireceği belirli bir süre sonrasında uyarabiliyor.

Şu an için sadece Chrome üzerinde yapılan gezintilerin istatistiklerini tutan eklenti farklı bilgisayarlar üzerinde yapılan gezintilerin verilerini de birleştirebiliyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.