Google'dan Renkli Takvim!

VoiceSearchgoogle

Google güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Özellikle son dönemde mobil cihazlar için yaptığı güncellemeler ile dikkat çeken firmanın son güncellemesi Android kullanıcılarını oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

Google Andorid işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirdiği Google Takvim uygulamasının yayınlanan yeni sürümü ile dikkat çekti. Firmanın son sürümde yaptığı güncellemeler hem görüntü olarak hem de içerik olarak güzel özellikleri de beraberinde getiriyor.

Yapılan güncellemeler ile birlikte Google takvim uygulaması daha renkli bir hal aldı. Güncellenen içerik ile birlikte takvim içinde yer alan randevu eve etkinliklerinizi istediğiniz şekilde renklendirip kişiselleştirebiliyorsunuz.

Firma tarafından yapılan açıklama şu an için bu özelliğin Android 4.1 ve daha üstü sürümler için geçerli olduğu yönünde.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.