Galaxy S5'den Küçük Bir Sızıntı!

VoiceSearchgoogle

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in sahip olduğu özellikler kullanıcılar tarafından büyük bir merak konusu ancak firma yetkilileri tarafından konu hakkında şu ana kadar bir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz günlerde kısa süreliğine de olsa Galaxy S5’e ait olan özellik listesi internete sızdı.

Kısa bir süreliğine internet üzerinde kalan listede ki bilgileri gören FoneArena yaptığı açıklamada merakla beklenen cebin 2560x1440 ekran, 2.5GHz dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci ve Adreno 330 GPU ile kullanıcıların karşısına çıkacağını belirtti. Kullanıcıları mutlu edecek olan en büyük ayrıntı ise cebin Android 4.4 güncellemesi ile birlikte kullanıcıları karşısında yer alacağı oldu.

Şu an için Galaxy S5 hakkında bilinenler bunlar ile sınırlı ancak firmanın yakın bir zamanda daha ayrıntılı bilgiler vermesi bekleniyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.