Galaxy S4 Kullanıcılarına Müjde!

VoiceSearchgoogle

Samsung Galaxy S4 kullanıcıları için bir takım güncellemeler yayınladı. Şu an için Almanya’da ki bazı kullanıcıların edinmeye başladığı uygulamanın kısa bir sürede bütün kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanacağı düşünülüyor.

Güncellemenin getirdiği en büyük yenilik ise uygulamaları SD karta taşıyabilme imkânı sunması. Samsung Galaxy S4’lerde mevcut olan 16 GB’lık hafızanın büyük bir kısmı telefonun sahip olduğu uygulamalar tarafından kullanıldığı için kullanıcıya 9 GB’lık bir alan kalıyordu. Yayınlanan güncelleme ile kullanıcı 16 GB’lık alanı kullanabilecek.

Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer yenilik ise kamera için oldu. Güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar HDR video kaydedebilecek.

Şu an için Snapdragon işlemcili 4S’ler için yayınlanan güncelleme yakın zaman da Exynos işlemcili S4’ler için de gelecek.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.