Galaxy S4 Bitiyor Mu?

VoiceSearchgoogle

Samsung Galax S4’ü piyasaya süreli çok fazla olmadı ama firmanın yeni bir Galaxy telefon üzeride çalıştığı hakkında haberler uzun süredir çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan haberler ise ortaya atılan bu iddiaları destekler nitelikte görünüyor.

İddialara göre firma piyasaya sunduğu Galaxy S4’ün mevcut kamerasından memnun olmadığı için daha iyi bir kamera desteği sunan yeni modeli Galaxy S5’i kullanıcılara tanıtmak için hazırlanıyor. Electronic Times News’in yayınladığı bir rapordan alınan bilgilerin yer aldığı haberde firma şu an için 16 megapiksellik kamera desteği sunan, optik sabit görsel sabitleme özelliği ile desteklenmiş olan yeni bir model üzerinde çalışıyor.

Çıkan haberlerin şu an için doğruluğu kanıtlanmadı ancak önümüzde ki aylarda firmanın yapacağı etkinlikler ile firma bu iddialara cevap verecektir.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.